Naczelnik Wydziału Operacyjnego

mł. bryg. inż. Adam Sewielski

tel. (32) 316 00 35

asewielski@myslowice.kmpsp.gov.pl


Zmiana I

Dyżurny Operacyjny

mł. kpt. Rafał Kulpa

rkulpa@myslowice.kmpsp.gov.pl

Pomocnik dyżurnego operacyjnego

mł. asp. Przemysław Dudkiewicz

pdudkiewicz@myslowice.kmpsp.gov.pl


Zmiana II

Pełniący obowiązki Dyżurnego Operacyjnego

mł. asp. Piotr Szkuta

pszkuta@myslowice.kmpsp.gov.pl

Pomocnik dyżurnego operacyjnego

st. sekc. Arkadiusz Koczur
akoczur@myslowice.kmpsp.gov.pl


Zmiana III

Dyżurny Operacyjny

st. kpt. Grzegorz Siemko

gsiemko@myslowice.kmpsp.gov.pl

Pomocnik dyżurnego operacyjnego

mł.asp. Marcin Mazelanik

mmazelanik@myslowice.kmpsp.gov.pl

Przejdź do treści
Wersja kontrastowa
Zwiększ wielkość czcionek
Zmniejsz wielkość czcionek